Dobrý den,  děkujeme  za realizaci skleněného obrazu, jsme nadšení.
manželé Pekarkovi


Zdravím do firmy Grafické sklo. Tímto děkuji za realizaci, přesně takhle jsem si grafosklo do kuchyně představoval.
Skrbeček M.


Obdrželi jsme objednané skleněné kuchyňské prkénka vyrobené na zakázku, které byly určené jako dárek. Doporučujeme jako dobrý tip na dárek, obdarovaní byli nadšení.
Děkujeme Procházková


Dobrý den, děkujeme za výrobu a instalaci velkoplošného obrazu. Je úžasný  …
Tyl R.


Obdarovali jsme prarodiče hodinami s fotografii všech vnoučat. Byli velice překvapení a dojatí. Děkujeme za výrobu skleněných hodin z vlastní fotografie.
Bezděková Z.


Zdravíme do firmy skleněné obrazy, již jsme objednávali více krát a vždy jejich výrobky nezklamaly.  Krásné provedení skleněných obrazů i nástěnných hodin.  Děkujeme, určitě v budoucnu znova využijeme vaší nabídky.
Křiklavá M.


Dobrý den, děkuji Nádeníčkovým za dodání  nástěnných hodin a skleněné magnetické tabule  s grafickým motivem a s logem mé chovné stanice, které jsem umístila v salónu. Krása, výborný nápad.
Tvrdá Anna


Zdravím firmu skleněné obrazy a děkujeme za dobrou spolupráci při vybavení našeho hotelu skleněnými obrazy a magnetickými tabulemi s grafikou, na které jsme dodali fotografie s přírodou našeho okolí.  Dobrá komunikace a profesionální přístup z vaší strany kladně hodnotíme.  Těšíme se na další spoluprácí.
Vedení  H D.


Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za výrobu skříňky na klíče s fotkou veterána našeho kamaráda. Luxusní dárek k 60 narozeninám. Super, doporučujeme všem známým.
Kořistkovi


Přeji hezký den paní Nádeníčková, velice děkuji za výrobu skleněného obrazu s naším pejskem, který již není mezi námi. Máme krásnou památku. Ještě jednou díky.
KE


Dobrý den, využili jsme Vašich skleněných podložek a prkének jako reklamní předmět pro naše obchodní partnery. Děkujeme za dobrý nápad, klienti byli velmi spokojení.
Vychystal St.


Děkujeme za dodání skla za varnou desku, manželka je nadšená z praktické údržby i designu.  Přejeme mnoho spokojených zákazníků.
Čermák J.


Dobrý den, využili jsme Vaší nabídky skleněných obrazů pro dekoraci naší školní jídelny po celkové rekonstrukci. Všichni zaměstnanci ZŠ jsme nadšení, včetně pana ředitele. Velké díky, určitě Vaší nabídky v budoucnu využijeme, máme v plánu rekonstrukci chemické a fyzikální učebny.
Stoklasová Marie


Dobrý den,  skříňka na klíče krása a skleněné prkénko je parádní.
Moc děkujeme  Kratochvílovi


Za ochotu a kladný přístup k zákazníkům Vám děkujeme. Vaše zboží skleněné obrazy, nástěnné hodiny i další jsou v reálu ještě krásnější.
Moc děkujeme   Hanka a Libor  Maškovi