Uchycení skleněných obrazů

Jako první krok při montáži uchytů je instalace odpovídajících hmoždin do zdi.
Nejprve doporučujeme instalaci spodní části uchycení, následně dle výšky dodaného obrazu instalujte horní část uchycení, která obsahuje pružinku. Po montáži uchycení vsuňte dolní hranu obrazu do  drážek dolního uchycení, horní uchycení s pružinkou posuňte směrem nahoru, horní hranu obrazu zasuňte do horní drážky a úchycení zasuňte změrem dolů. Hrana obrazu musí být překryta v horní i spodní části 5-7mm.  Uchycení obrazu je dodáváno v páru.

MONTÁŽ SKLENĚNÉHO OBRAZU A TABULE: montážní návod je součástí dodaného zboží

ÚDRŽBA SKLENĚNÉ OBRAZY: sklo otírat vlhkým hadříkem a prostředky určenými k čištění skleněných povrchů

ÚDRŽBA MAGNETICKÉ TABULE: popisky otírat suchým hadrem.

ÚDRŽBA PLEXI HODINY: plexi jemně otírat vlhkým bavlněným hadříkem.

ÚDRŽBA SKLENĚNÁ PRKÉNKA A DESKY: nejsou vhodná do myčky. Omývat vodou, mokrým hadrem a prostředky určenými k čištění skleněných povrchů.

Tisk grafického motivu je bezkonkurenční.

Tiskne se na speciální folii, která je  laminovaná ze zadní strany  na sklo, následně se laminuje ještě jedna ochranná folie. Tisk na folii je zaměřen na detail tisku, předchází drobnému vpíjení barev navzájem. Používáme tisk UV technologie, proto ve spojení  se sklem je zajištěna odolnost barev  proti slunečnímu záření.

"SKLO NIČÍM NENAHRADÍŠ"

Za sloganem si pevně stojíme. Kalené sklo je vytvrzené a zároveň pružné,  tzn. nárazu odolné. Sklo velmi těžko poškodíte jakýmkoliv předmětem, nemusíte mít obavy z nechtěných škrábanců kuchyňskými i ostatními předměty, jelikož grafický motiv je aplikován pod sklem,

ÚDRŽBA je velice nenáročná.

Na sklo můžete použít jakýkoliv čistící prostředek, dokonce i chemický prostředek jako je např. líh. Můžete použít jemný písek, savo, odmašťovadla, jemnou drátěnku, leštidlo na sklo i samozřejmě škrabku na sklo, což Vám zaručí bezproblémové odstranění jakýchkoliv nečistot, dokonce i nechtěných aplikací, jako jsou barvy z malování, nebo lihové popisovače.

RÁDI VÁM PORADÍME

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat. Kontaktujte nás

Pěti dílný skleněný obraz