Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Pětidílné skleněné obrazy

Co takhle pětidílný obraz na stěnu? Hodil by se vám do interiéru? Řada spokojených zákazníků nám napsalo, že se jim a jejich návštěvám líbí. Jedná se o další možnost využití prázdného prostoru a stěny právě tímto velice zajímavým obrazem, který je složený z pěti dílů. Pokud dáváte přednost originalitě a něčemu jinému, zajímavému, tak si určitě pořiďte pětidílný obraz. Na stěně vypadá velmi vkusně a originálně.

Skleněný pětidílný obraz z grafického skla je odolný proti skvrnám, snadno se udržuje a také jeho cena je příznivá vzhledem k tomu jakou parádu Vám udělá. Jde o nejmodernější technologii, kde se kombinuje elegance skla a fotografického záběru. Sklenění pětidílný obraz je vyroben ze 4 mm silného kaleného skla, někdy také označováno za sklo „bezpečnostní“. Tisk je prováděn na UV folii, poté přichází na řadu následná laminace na sklo a pak je to překryto druhou ochrannou vrstvou.

A že nevíte, kde všude by se Vám tento pětidílný obraz hodil? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá. Prostě všude…Nádherně se bude vyjímat ve Vašem obývacím pokoji, ložnici, ale také v kuchyni či chodbě. Krásný pětidílný obraz s dětskou tematikou můžete pořídit také svým dětem do pokojíčku. Majitelé hotelů, restaurací a penzionů si tyto pětidílné obrazy objednávají ke zkrášlení svým prostor. Zkrátka použití těchto skleněných pětidílných obrazů je opravdu široké.

Už víte, jaký motiv byste si vybrali Vy? Neváhejte nás kontaktovat…Rádi Vám poradíme a vyrobíme obraz přesně podle Vašich představ a přání.

Skleněná obraz pšti dílný - zakázková výroba