Zajímavosti

Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou SKLENĚNÉ OBRAZY moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Tří dílný skleněný obraz na stěnu

Je libo obraz ze tří dílů? Proč ne? Hledáte-li originální obraz, něco zajímavého, čím byste chtěli oživit svůj interiér, tak třídílný obraz je určitě tou správnou volbou. Dnešní moderní doba nám nabízí nespočet možností. Takže pokud nechcete nějaký klasický, obyčejný obraz doporučujeme si pořídit skleněný třídílný obraz.

A proč zrovna skleněný obraz?

Kromě toho, že jsou velice krásné, pořizuje si je čím dál více lidí, tak mají také spoustu kladný vlastností. Vyrábí se moderní technologií, je zde možnost vyrobit obraz na zakázku podle přání zákazníka, úchyty u obrazu zaručují bezpečnost zavěšení, jejich údržba je jednoduchá a rychlá. V případě, že bude mít zákazník zájem o obraz udělaný na zakázku, je možné do grafiky obrazu vložit jakýkoliv text, firemní logo, dá se vytvořit grafická koláž nebo jiné grafické efekty.

Oživte své stěny a interiér těmito skleněnými třídílnými obrazy! Své místo mohou najít nejen ve Vašem obývacím pokoji, ložnici, kuchyni nebo chodbě domu. Výborně se hodí také do kanceláří, zasedacích místností, čekáren, úřadech, hotelů apod. Zkrátka oživí a zvýrazní jakýkoliv prostor a prázdnou stěnu. Záleží jen na Vás, jakému motivu skleněného třídílného obrazu dáte přednost.

Nabízíme Vám spousty různých motivů z našich fotobank www.stock.adobe.com,   www.shuttertock.com. Pokud by Vás žádný motiv nezaujal a chtěli byste vyrobit obraz ze své vlastní fotografie, tak to není žádný problém. Zašlete nám ji spolu s požadovanými rozměry a v odpovídající kvalitě.