Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz se v dnešní době stává čím dál tím více populární. A proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá…Lidé si zkrátka sami chtějí vybrat dárek podle svého vkusu, svých představ a přání. Někdy je velmi obtížné se trefit do vkusu osoby, které chceme dát dárek. Nezáleží na tom, zda se jedná o narozeniny, svátek, Vánoce, výročí, svatbu nebo jinou důležitou událost. Abyste předešli situaci, kdy se dárek nebude líbit, obdarovaná osoba z něj nebudu mít moc radost a ani se jí nebude hodit, tak volte lepší alternativu a tou je právě dárkový poukaz.

Pokud se rozhodnete pro dárkový poukaz, tak to bude skvělá volba nejen pro osobu, které ho chcete dát, ale také pro Vás, protože ušetříte spoustu času sháněním a výběrem dárku. Můžete si vybrat i částku, jakou bude dárkový poukaz disponovat. Poukaz je mnohem lepší a vypadá také lépe, než finanční částka vložená do obálky a vyhnete se tak situaci nechtěného dárku. Za poukaz si dotyčná osoba sama vybere co si koupí.

My Vám také nabízíme dárkové poukazy různé hodnoty. Jedná se o částky od 300 Kč až po dárkový poukaz v hodnotě 3.000 Kč. Nabízíme také možnost tištěné nebo laminované verze dárkového poukazu. Pokud nevíte čím obdarovat svou rodinu, přátelé, blízké nebo spolupracovníky, potěšte je dárkovým poukazem a samotný výběr dárku už nechte na nich.

Buďte stylový a originální! S našimi dárkovými poukazy uděláte radost všem.

Prohlédněte si náměty.

Dárkový poukaz 2000 Kč zakazková výroba

Dárkové poukazy si můžete objednat v eshopu