Zajímavosti

Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou SKLENĚNÉ OBRAZY moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Skleněná magnetická tabule pro výuku

Jsou děti znuděné? Plánujete koupit do kanceláře nástěnku a nevíte, jakou zvolit? 

Pořiďte skleněnou magnetickou tabuli, která bude pomáhat i bavit.

Magnetické tabule byly a jsou součástí hlavně škol, ale také stále více prakticky slouží v kancelářích, v soukromém prostředí jako jsou dětské pokojíčky, kuchyně a v ne poslední řadě ve veřejných prostorách úřadů, restaurací, hotelů, školících center... Velkoplošné rozměry tabulí jsou vhodné do zasedacích a výukových místností, menší zase prakticky zapadnou do menších interiérů.

Existují magnetické tabule z mnoha materiálů a v různých povrchových úpravách. Mezi nimi najdeme v nabídce také skleněné magnetické tabule. Skleněný povrch magnetické tabule je odolný, praktický, hygienický a stylový. Hodí se pro časté užívání. Skleněné magnetické tabule můžeme pořídit v různých barvách či grafickém zpracování. Proto jsou skleněné magnetické tabule designovým doplňkem.

Skleněné tabule z kaleného bezpečnostního skla lze instalovat svisle i vodorovně na stěnu.  Taková designová skleněná součást vzbudí náležitou pozornost. Skleněné tabule přinášejí řád, praktičnost a styl. Skleněné magnetické tabule najdou využití v každé místnosti pro svou prezentační funkci a nahrazují nástěnky i staré tabule pro svůj atraktivní vzhled a praktické využití. Trendem jsou dnes skleněné magnetické tabule s grafickým, nebo jednobarevným povrchem.

Výběr konkrétní podoby magnetické tabule dnes neřeší pouze učitelé ve školách. Je také otázkou designu interiéru. Běžně najdeme rozměr, který pobere dostatečné množství informací. Pro konferenční místnosti a školy se hodí větší rozměry tabulí, protože studenti, zaměstnanci, školené osoby sedí od tabule dál. Rozměr a design tabule však volíme také podle prostoru, který máme a chceme využít.

Správná volba tabule je důležitá pro každodenní chod, ať už jste ve škole, v kanceláři , firmě či doma. Skleněná magnetická tabule má své místo v kancelářích, ve třídách, v reprezentačních prostorách, v pokojíčku nebo jako vzkazovník v domácnosti. Magnetická skleněná tabule snese přehled akcí, různé evidence, termíny školení, přehled směn, pracovní či domácí úkoly, dětské kresby i vzkazy blízkým. A to vše máte na stále očích.

Skleněná magnetická tabule funguje jak ve škole, tak v kanceláři i doma. Objevte grafickou a jednobarevnou skleněnou magnetickou tabuli, moderního stylového a nenápadného pomocníka a s ním svou vlastní kreativitu.  Přinese vám řád, praktičnost a luxusní design do každého interiéru.  Stačí si vybrat barvu či motiv a rozměr podle vlastního přání. Už ji máte? 

OBJEDNEJTE nástěnné hodiny standardních rozměrů s vlastním grafickým motivem, nebo výběr z fotobanky.

Jakékoliv dotazy k zakázkové výrobě rozměrů a motivů Vám zodpovíme telefonicky  +420 739 573 260, nebo písemně pomoci formuláře POPTÁVKA

Skleněné nástěnné hodiny

Hodiny s našimi náměty si můžete objednat v eshopu.