Zajímavosti

Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou SKLENĚNÉ OBRAZY moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Skříňka na klíče

Dekorační skříňka na klíče se sklem na dvířkách, je praktický pomocník nejen do domácnosti. Díky možnosti zvolení barvy, nebo motivu čelního skla se hodí do každého interiéru. Skříňka je vyrobená z kvalitního ocelového plechu v černé práškové povrchové úpravě o rozměrech 30x30 cm. Vnitřní vybavení je přizpůsobené k zavěšení 50 ks klíčů a otvory k upevnění.

Dvířka skříňky jsou magnetické, při použití extra silných magnetů je můžete používat i jako magnetickou tabuli například pro zanechávání vzkazů, nebo křídovým popisovačem napsat vzkaz.

Motivy Skříňka na klíče je vyráběna zakázkově, proto motiv či barvu na čelním skle si můžete zvolit podle Vašich představ. Zašlete nám fotografii rodiny, přátel, domácího miláčka, logo firmy, propagační fotky a my Vám dodáme krásný doplněk do interiéru, jedinečný dárek přátelům, nebo propagační dárek Vaší firmy.

Nekonečná možnost výběru fotografii a motivů je ve fotobankách www.shutterstock.com  a  www.stock.adobe.com. Zde můžete vybírat motivy dle svých představ a my je přeneseme na praktickou skříňku na klíče.

POPTÁVKA Jakékoliv dotazy k zakázkové výrobě Vám zodpovíme telefonicky  +420 739 573 260, nebo písemně pomoci formuláře.

OBJEDNEJTE  skříňku na klíče s vlastním grafickým motivem pomocí objednávkového formuláře.

Skříňka na klíče se sklem

Skříňky na klíče s našimi náměty si můžete objednat v eshopu