Zajímavosti

Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou SKLENĚNÉ OBRAZY moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Skleněná deska za sporák

Skleněné obklady do kuchyně, nebo-li kuchyňský panel je oblíbenou variantou ochrany zádového obkladu kuchyňské linky hlavně v oblasti za varnou deskou.

Obklady z laminátu, nebo klasické obkladačky je možné doplnit praktickým skleněným panelem z kaleného skla síly 4mm s dekoračním motivem, nebo jednobarevným dekorem ZDE. Tato možnost díky snadné údržbě je velice oblíbená a často vyhledávaná.

UV tisk na folii a následná laminace na tvrzené sklo ze zadní strany nám umožní čelní stranu skla čistit i agresivními prostředky jako je jemný písek, odmašťovadla a použít jemnou drátěnku, nebo škrabku na sklo.

Zakázková výroba skleněné desky za sporák Vám nabízí možnost aplikace Vámi dodané fotografie, nebo grafického motivu pod kalené sklo různých rozměrů, které prakticky využijete ve své kuchyňské lince jako ochranný zádový panel.

Rádi fotíte a máte ve sbírce krásné motivy a fotky přírody, měst, lidí, různých nevšedních věcí aj. Využijte naší jedinečné nabídky.

Nemáte vhodné fotografie, které by se Vám hodily do interiéru, popř. fotky v dostačující kvalitě. Máme pro vás nabídku volného výběru fotek z fotobanky  www.shutterstock.com, nebo www.stock.adobe.com. Mezi miliony fotek různých témat a dekorů si určitě vyberete tu svou, která originálně zapadne do Vaší kuchyně.

OBJEDNEJTE  kuchyňský panel standardních rozměrů s vlastním grafickým motivem, nebo výběr z fotobanky.

Jakékoliv dotazy k zakázkové výrobě rozměrů a motivů Vám zodpovíme telefonicky  +420 739 573 260, nebo písemně pomoci formuláře  POPTÁVKA

Ochranné sklo do kuchyně za sporák