Zajímavosti

Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou SKLENĚNÉ OBRAZY moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Skleněné obrazy do jídelny

Skleněné obrazy na stěnu patří v poslední době k velmi oblíbeným dekoracím. Jsou originální, kvalitní tisk zaručuje krásnou výzdobu stěn v jakémkoliv interiéru. Tyto skleněné obrazy jsou rok od roku populárnější a nahrazují ty klasické obrazy a malby, na které jsme byli zvyklí. Není divu, moderní doba si žádá moderní věci a tím skleněné obrazy bezpochyby jsou.

Lidé si rádi zdobí stěny obrazy, aby nebyly prázdné, celkově zútulnili prostor a navodili teplo domova, kde se všichni rádi vrací. Visí v různých částech domu - v obývacím pokoji, dětském pokoji, ložnici, kuchyni. Můžete je dokonce vidět také v koupelnách. Další místností, kde se určitě tyto obrazy hodí je jídelna. Také tento prostor je vhodný pro zdokonalení celé místnosti, aby pobyt v ní byl příjemný a útulný.

Jídelna je místnost, kde s rodinou jíte, trávíte společný čas třeba hraním společenských her, povídáním si, pracujete, čtete časopisy nebo luštíte křížovky. Tak jako ty ostatní místnosti ve Vašem domově by měla být pěkně zařízená také jídelna a její prostor. Velmi vkusným a moderním prvkem na zeď Vaší jídelny může být právě skleněný obraz.

Měli byste zájem o skleněný obraz, ale nevíte jaký si pořídit?

Možností se hned nabízí několik. Záleží, jak velkou máte jídelnu, zda zvolit velký skleněný obraz jednodílný, nebo dát přednost menšímu obrazu, který je složen s více dílů. Také téma a motiv obrazu volte nejen podle vkusu, ale aby se Vám hodil a zapadl do interiéru. Často si lidé pořizují do jídelny obraz s motivem jídla, ovoce, zeleniny, různých nápojů a drinků, zkrátka jakýkoliv motiv, který je spojený s jídelnou.

Ať už si vyberete jakýkoliv skleněný obraz do své jídelny, ať Vám dělá radost po dlouhá léta!

Skleněný obraz v jídelně