Zajímavosti

Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou SKLENĚNÉ OBRAZY moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Dvoudílné skleněné obrazy

Pokud se Vám nelíbí klasické jednoduché jednodílné skleněné obrazy, můžete zvolit a pořídit si obraz dvoudílný. Ty mají své kouzlo. V interiéru vypadají velice dobře, moderně a zajímavě. Ne vždy musí být obraz jen jednodílný, vícedílné skleněné obrazy začínají být stále více moderní a „IN“.

Jaké jsou vlastně skleněné obrazy z grafického skla?

-    krásné
-    moderní
-    odolné
-    bezpečné
-    cenově dostupné
-    snadno se udržují

Výroba

Pokud jste to nevěděli, tak přesně takové jsou skleněné obrazy. Je zde spojena technologie s moderním grafickým návrhem a to vše je také možné na přání zákazníka. Obrazy jsou vyrobené z kaleného skla, které je někdy nazýváno jako sklo „bezpečnostní“. Sklo je 4 mm silné, UV tisk se provádí na folii, poté přichází laminace folie s tiskem na sklo a nakonec je laminovaná druhá ochranná folie.

Zakázková výroba

Do svého interiéru doma, v bytě, chatě či chalupě, nebo i do kanceláře se Vám bude hodit nový, krásný skleněný obraz. Rádi Vám jej uděláme na zakázku přesně podle Vašeho přání. Vybírat můžete z fotobank  www.shutterstock.comwww.stock.adobe.com nebo nám zašlete svou fotografii a my už se postaráme o její zvěčnění do obrazu tak, abyste byli maximálně spokojeni a obraz se Vám nejen líbil, ale dělal radost a nádherně se vyjímal na zdi interiéru.
Už víte, jaký dvoudílný obraz si pořídíte?

Neváhejte a vyberte si obraz, který dokonale oživí Váš interiér.

Dvoudílný skleněný obraz