Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Skleněná magnetická tabule 

Skleněná magnetická tabule je velice oblíbená varianta z mnoha verzí nástěnných popisovacích tabulí. Skleněná tabule je vhodná do moderního i klasického interiéru, záleží na zvolení barvy či dekoru. Nabízíme škálu mnoha barev, rozměrů i tvarů. Čtvercové, obdélníkové, šestiúhelné či kulaté v široké nabídce standardních rozměrů. Díky zakázkové výrobě vyrobíme i atypický rozměr, vyhovující Vaším požadavkům. Tabule jsou vhodné do soukromého tak i veřejného interiéru.

Magnetická tabule pro děti mnoha barev a provedení, decentní barvy skleněných tabulí vhodných do domácností, kanceláří, škol, školících center, ordinací, restaurací, recepcí hotelů a mnoha dalších.

Dodáme Vám nejen jednobarevné magnetické tabule www.magneticka-tabule.cz, ale naše nabídka je jedinečná díky zakázkové výrobě grafických skleněných magnetických tabulí na kaleném skle. Zašlete nám svou fotografii, grafický motiv, logo firmy, nebo si vyberte ve fotobankách www.shutterstock.comwww.stock.adobe.com vyhovující fotku a my Vám vyrobíme skleněný magnetický obraz.

Tento výrobek působí jako obraz a zároveň má funkci skleněné magnetické tabule, ke které je nutné použít extra silné magnety.

Využití grafický magnetických tabulí je možné v restauracích na popis denního menu, ve školství při vybavení zeměpisných, chemických, fyzikálních …učeben ( motiv mapy, periodické soustavy prvků, fyzikálních veličin aj.), do kanceláří plánovací tabule a mnohé další.

Na tabule můžete psát standardním popisovačem na tabule, nebo křídovým popisovačem, údržba magnetické tabule je nenáročná, nápisy setřete pomocí suchého hadříku bez zbytkových čmouh. Dokonale hladký povrch se udržuje jednoduše a stále opakující psaní povrch skla neničí.

OBJEDNAT Využijte objednávkový formulář s výběrem mnoha standardních rozměrů a tvarů.

Pro informace k zakázkové výrobě rozměrů a motivů, nás neváhejte kontaktovat telefonicky  +420 739 573 260, nebo pomoci formuláře  POPTÁVKA   

Skleněná magnetická tabule