Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Zakázková výroba obrazů

Zakázková výroba jedinečných skleněných obrazů Vám ozdobí nejen v soukromém interiéru obývák, kuchyň, ložnici a ostatní místnosti, ale také veřejné prostory se nabízí k využití skleněných obrazů. Vybavení restaurace, nemocnice, domovů pro seniory, státní instituce, hotelů, škol a jiné můžete tematicky zvelebit. Zakázková výroba nezná meze v nabídce, zpracujeme Vámi dodané fotografie či grafické motivy, nebo nabízíme volný výběr ve fotobankách www.stock.adobe.com  a  www.shutterstock.com.

Potřebujete vybavit chemickou, fyzikální, matematickou učebnu, vydekorovat tematicky restauraci či hotel, vyrobit informační tabule, zvelebit krásnými barvami domov důchodců či chladné stěny nemocnice a ordinace?  To pravé jsou skleněné obrazy vyrobené na kaleném skle 4mm float s folii potištěnou UV tiskem požadované tématiky, která je laminovaná ze zadní strany skla. Díky sklu, které je hygienické, odolné a nenáročné na údržbu je skleněný obraz vhodný i do prostředí, které vyžaduje přísná hygienická a požární opatření.

Zakázkové skleněné obrazy jsou také vhodnou variantou jako TIP na dárek svým blízkým či přátelům. Obdarujte prarodiče obrazem své rodiny, nebo dětí, kamaráda společnou fotografii, nebo svého blízkého člověka obrazem s oblíbenou tématikou, nebo fotkou s milovaným zvířátkem. Prostě dobrý tip na nevšední dárek.

Skleněný obraz Vám nabízíme v mnoha standardních rozměrech, ale díky zakázkové výrobě dodáme rozměr Vámi požadovaný přesně na mm.  Zhotovíme Vám skleněný obraz jednodílný, ale není problém dodat obrazy vícedílné. Takové obrazy lze dodat ve více dílech v jednom rozměru, nebo je možné kombinovat různé velikosti. Jako inspiraci můžete využít náš přehled tvarů vícedílných obrazů ZDE.

OBJEDNAT Využijte objednávkový formulář s výběrem mnoha standardních rozměrů a tvarů.

Pro informace k zakázkové výrobě rozměrů a motivů, nás neváhejte kontaktovat telefonicky  +420 739 573 260, nebo pomoci formuláře  POPTÁVKA