Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Dárkové předměty pro firmy

Jakou věcí obdarovat obchodní partnery, klienty, zaměstnance? Těžká otázka, která představuje oslovování nejrůznějších dodavatelů reklamních předmětů.

Propagační předměty s logy nemusejí firmy řešit formou nudné propisky, která dlouho nevydrží. Kvalitní propagační dárek s logem je užitečným pomocníkem, který vydrží dlouho, přináší radost a je praktický. Bonusem je i to, že si obdarovaný zapamatuje, od koho dárek obdržel. Firma originálním propagačním dárkem posiluje svoji značku. Užitečné dárky ocení každý a propagační dárek tak nekončí v odpadkovém koši.

Jaký dárek však věnovat? Dnešním trendem je užitečnost. Neřešme ale propagační dárek až na poslední chvíli. Stres se zvyšuje, když zbývá do Vánoc jen pár dní a čas letí. Vybrat vhodný reklamní dárek je totiž věda. Je potřeba čas na zpracování požadovaného motivu, vložení loga firmy i případného textu, výběr rozměru a tvaru dárku a na jeho výrobu v požadovaném množství kusů včetně dodání. Proto  výrobu propagačního dárku je vhodné svěřit profesionálům, kteří technologii rozumějí a dodají kvalitní propagační firemní dárky.

Místo nesmyslného dárku, který skončí v koši, udělejte radost skleněnými nástěnnými hodinami.  Elegantní hodiny např. s fotkou/ logem budou dárkem, který potěší dlouhou dobu. Kvalitní praktické hodiny na stěnu jako firemní dárkový předmět zákazníci i partneři ocení a budou firmu dlouho vnímat pozitivně. Vhodný dárkový předmět ovlivní ochotu k navázání spolupráce, je kladnou vzpomínkou na dárce. Skleněné nástěnné hodiny visící na zdi svoji propagační funkci tak jistě naplní.

Nástěnné hodiny z kaleného skla se hodí jako designový prvek nejen do interiéru, ale i exteriéru. Lze vybírat z široké nabídky rozměrů i motivů a nechat si vyrobit skleněné nástěnné hodiny s propagačním potiskem. Součástí je kompletní zpracování objednávky skleněných nástěnných hodin na míru. Skleněné hodiny na přání mohou obsahovat firemní logo či požadovanou fotografii.  Motiv stačí zaslat do výroby.

Nemáte motiv? Inspiraci najdete v katalogu skleněných hodin s grafikou. Prohlédněte si jednotlivé skleněné nástěnné hodiny. Nechcete nejčastější rozměry a grafické motivy?

Volte svůj motiv nástěnných skleněných hodin, vyrobíme na míru rychle a kvalitně. Objednejte již dnes, čas běží nejen na skleněných nástěnných hodinách.

Nabízíme několik standardních rozměrů od čtvercových, kulatých a obdélníkových. Obdélníkový tvar si můžete určit zda bude situovaný vodorovně, nebo svisle. V případě nevyhovujících standardních rozměrů námi nabízených, hodiny vyrobíme dle Vašich požadavků.

OBJEDNEJTE nástěnné hodiny standardních rozměrů s vlastním grafickým motivem, nebo výběr z fotobanky.

Jakékoliv dotazy k zakázkové výrobě rozměrů a motivů Vám zodpovíme telefonicky  +420 739 573 260, nebo písemně pomoci formuláře POPTÁVKA

Skleněné nástěnné hodiny

Hodiny s našimi náměty si můžete objednat v eshopu.