Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Čtyřdílné obrazy na zakázku

V dnešní době existuje mnoho způsobů, jak si můžete ozdobit svůj byt, dům či kancelář. Kromě různých dekorací na stěnu, hodin a dalších věcí je jednou z možností pořídit si krásný, moderní skleněný obraz. Od těch klasických obrazů na stěnu se liší v tom, že jsou vyrobené ze skla, které je kalené, 4 mm silné a často bývá také označováno jako sklo „bezpečnostní“. Další obrovskou výhodou je, že si obraz můžete nechat udělat na zakázku přesně podle Vašich představ a rozměrů.

Jaké jsou další výhody skleněných obrazů?

-    trvanlivost
-    odolnost
-    dobrá cena
-    snadná údržba
-    dlouhá životnost
-    volba designu a grafiky dle přání zákazníka

Obrazy doma nebo v kanceláři

Čtyřdílné obrazy jsou další možnost, jak oživit interiér jakékoliv stěny doma, v kanceláři a na dalších místech. Volba grafiky je na zákazníkovi a možnosti jsou neomezené. Někdo má rád přírodu, jiný dává přednost abstraktním vzorům, další třeba obrazům různých měst a míst, kde byl, trávil dovolenou s rodinou a přáteli. Mohou to být různé důležité okamžiky ve Vašem životě, vzpomínky, které si chcete navždy zvěčnit do obrazu a mít je stále na očích. Fantazii se meze nekladou…

Zakázková výroba

To vše a mnohem více jsem schopni Vám vyrobit na zakázku. Neváhejte nás kontaktovat…Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a vyrobíme požadovaný obraz tak ať jste maximálně spokojeni.

Čtyřdílný skleněný obraz