Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Obraz z fotky

Někdy méně, znamená více…a tak to bývá také u obrazů.

Lidé kolikrát nechtějí nic velkého, barevného, ale touží po klasickém jednodílném obrazu. Prostor, ve kterém žijete a nezáleží na tom, zda se jedná o byt či dům Vás obklopují různými věcmi. Ať je to nábytek, květiny, různé dekorace a další. To vše působí na člověka a vytváří určitou náladu a energii. Takové věci do domácnosti si lidé pořizují s rozvahou a tak, aby se jim nejen líbily, působily pěkně, vkusně, ale také aby působily dobře v daném interiéru.

Tak je to také s obrazy. Jsou lidé, kteří mají rádi velké, barevné a několika dílné obrazy. Na druhé straně jsou ale lidé, kteří dávají přednost právě jednoduchosti a volí raději obrazy jednodílné. Každý má rád něco jiného, každý má jiný vkus. V každém případě skleněný obraz oživí jakýkoliv interiér, ať už je to obývací pokoj, jídelna, ložnice, chodba nebo kancelář. Nejen lidé do domácností si pořizují skleněné obrazy, ale čím dál více je můžete vidět i v mnoha hotelích, penzionech, úřadech, wellness centrech, školách a dalších zařízeních. Působí velmi jemně a elegantně.

A jakému skleněnému jednodílnému obrazu dáte přednost Vy?

V našem e-shopu si můžete vybrat z mnoha různých motivů, které jsou blízké Vašemu srdci. Dáte přednost přírodě a přírodním motivům? Nebo raději zvolíte jednodílný obraz se vzory abstrakce či architektury? Fantazii se meze nekladou. Pokud si však nevyberete z naší nabídky v e-shopu, nevadí. Rádi Vám vyrobíme obraz přesně podle Vašeho přání. Stačí si jen vybrat motiv z galerie obrázků na serverech www.stock.adobe.com nebo www.shutterstock.com a zaslat nám číslo obrázku včetně požadovaných rozměrů pro zhotovení Vašeho originálního obrazu. Jednodílný obraz Vám umíme vyrobit také z Vámi dodané vlastní fotografie.

Skleněný jednodílný obraz rozjasní Váš domov i kancelář.

Skleněný obraz jednodílný

Jednodílné skleněné obrazy s našimi náměty si můžete objednat v eshopu