Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Prkénka a ochranné krycí desky

Praktický pomocník do každé domácnosti v podobě skleněných prkének různých velikostí. Jsou vyráběné z kaleného skla, proto mají široké využití. Menší velikosti jsou vhodné v kuchyni k naklepávání masa, krájení zeleniny, odkládání horkých hrnců, servírovací tác …  Ale také jako skleněné prostírání  jídelního stolu, ochrana konferenčního a nočního stolku, či odkládací plocha na psacím stole.

Větší rozměry jsou používány jako skleněný kryt varné desky, který je možný vyrobit v jedno kuse, ale také velice oblíbená je varianta dělených desek ze dvou kusů.

Skleněné desky je možné dále využívat jako kuchyňský vál, zádový panel varné desky při vaření, pracovní plochu, která chrání pracovní desku kuchyňské linky.  Ne jen, že plní praktickou funkci, ale také dekorativně doladí Vaší kuchyň i jiný odkládací prostor v interiéru.

Nabízíme několik standardních rozměrů  kulatých a obdélníkových. Obdélníkový tvar si můžete určit zda bude situovaný vodorovně, nebo svisle.

V případě nevyhovujících standardních rozměrů vyrobíme skleněné prkénko dle Vašich požadavků.

OBJEDNEJTE  skleněné prkénka standardních rozměrů s vlastním grafickým motivem, nebo výběr z fotobanky.

Jakékoliv dotazy k zakázkové výrobě rozměrů a motivů Vám zodpovíme telefonicky  +420 739 573 260, nebo písemně pomoci formuláře  POPTÁVKA

Skleněné kuchyňské prkénko

Skleněná kuchyňská prkénka s našimi náměty si můžete objednat v eshopu