Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Zakázková výroba hodin

Nástěnné hodiny jsou dominantou každého interiéru. Nabízíme Vám zakázkovou výrobu hodin s grafickým motivem, nebo fotografii. Tematicky můžete doladit moderní, ale také klasický interiér.

Využijte naší nabídku a darujte členům rodiny, známým, kamarádům jedinečný dárek hodiny s fotkou.

Stačí si zvolit typ povrchového materiálu skleněné hodiny, nebo hodiny plexi sklo, zaslat podklady k tisku v odpovídající kvalitě a po potvrzení námi zpracovaného náhledu Vám vyrobíme grafické hodiny.

Stálost barev grafiky je díky UV tisku dlouholetá. Tiskneme na transparentní folii, která je následně laminovaná na kalené sklo síly 4mm, nebo plexi sklo 3mm ze spodní strany skla. Hrany tvrzeného skla jsou broušené a hrany plexi skla jsou opracované leaserem. Možnost výběru barvy ciferníku standardně je bílá, nebo černá. V barvě číslic jsou doladěny hodinové ručičky, které jsou umístněny z čela hodin.

Nabízíme několik standardních rozměrů od čtvercových, kulatých a obdélníkových. Obdélníkový tvar si můžete určit zda bude situovaný vodorovně, nebo svisle. V případě nevyhovujících standardních rozměrů námi nabízených, hodiny vyrobíme dle Vašich požadavků.

OBJEDNEJTE nástěnné hodiny standardních rozměrů s vlastním grafickým motivem, nebo výběr z fotobanky.

Jakékoliv dotazy k zakázkové výrobě rozměrů a motivů Vám zodpovíme telefonicky  +420 739 573 260, nebo písemně pomoci formuláře POPTÁVKA

Skleněné nástěnné hodiny

Hodiny s našimi náměty si můžete objednat v eshopu.